Nákupca - medior / senior

Dubnica nad Váhom

1000 - 1400 eur/mesiac btt

Informácie o pracovnom mieste

ℹ️ Niečo o nás:

Sme technologicko-výrobná firma, ktorá spolupracuje s youtubermi, influencermi, streamermi na príprave našich spoločných produktov "merch"(offline ID), a zabezpečuje Unlimited merch desires™ servis od návrhu, cez výrobu, zákaznícky servis až po logistiku a distribúciu konečnému followerovi, ktorý žiadna iná firma neposkytuje. Kde tovar musí byť vyrobený Just in time metódou a odoslaný do 5 dní, preto má firma vysoké nároky na výrobu.
Merch je pre nás osobná vec. Chceme byť lepší ako všetci ostatní v tomto segmente a plánujeme expanziu do Európy.
Sme partia nadšencov, ktorá maká na svojich snoch a veríme, že nám ich pomôžeš dosiahnúť.
Vychoval nás online svet, nepoznáme slovo nedá sa a takýto prístup čakáme aj od teba.
Viac na www.gomerch.sk

✅ Veľmi radi Ti o GoMerch spoločnosti povieme viac:

- spravili sme radosť viac ako 250 000 zákazníkom
- odoslali sme viac ako 0,5 milióna objednávok
- plánujeme expandovať do zahraničia

ČO BY BOLA TVOJA NÁPLŇ PRÁCE?

  • objednávanie tovaru/materiálu pre potreby výroby a ostatných oddelení s prihliadnutím na celkové náklady na obstaranie
  • denná komunikácia s dodávateľmi v slovenskom a anglickom jazyku
  • komunikácia s prepravnými spoločnosťami a zodpovednosť za prepravu tovaru (námorná, železničná, letecká preprava)
  • príprava podkladov na preclievanie tovaru
  • komunikácia s colným úradom
  • zabezpečovanie dostupnosti materiálu pravidelnou kontrolou potvrdení objednávok a termínov dodania a v prípade potreby zasielanie pripomienok dodávateľom
  • kontrolovanie potvrdení objednávok na zabezpečenie toho, aby sa odchýlky v cene, dodacích a platobných podmienkach, dátumoch dodania a množstve dodávok, identifikovali čo najrýchlejšie
  • neustále zlepšovanie a optimalizovanie procesu objednávania
  • podávanie správ o kľúčových údajoch priamemu nadriadenému
  • spolupracovanie s internými a externými funkčnými tímami a oddeleniami

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

  • Komunikácia v anglickom jazyku na denne báze
  • Vzdelanie s obchodným zameraním a prax na pozícií nákupcu minimálne 2 roky
  • Schopnosť vyjednávať
  • Microsoft Excel - pokročilý

  • Microsoft Outlook - pokročilý

  • Orientácia na procesy, zákaznícky prístup

  • Stanovanie priorít, flexibilita, systematickosť

  • Znalosť a aktívna komunikácia aj v inom jazyku vítaná

  • Ochota pracovať nadčas v prípade potreby

ČO TI PONÚKAME A AKÉ MÁME PRE TEBA BENEFITY?

✅ U nás máš zabezpečené zázemie technologicky špičkovej firmy s víziou rastu, ktorá ti ponúka možnosti kariérneho a osobnostného rastu.

✅ Okrem mzdy ti ponúkame finančné bonusy a odmeny za tvoju prácu a úsilie.

✅ Garantujeme kompletné zaškolenie a ďalšie možnosti rozvoja a vzdelávania.

✅ Naše teambuildingy ti umožnia spoznať nových ľudí a posilniť vzťahy v tíme.

✅ Ponúkame zvýhodnený vstup do špičkového fitnesscentra.

✅ Firemné prostredie, ktoré funguje na enviromentálnych princípoch ♻️ vyrobiť iba to čo sa objedná, neprodukovať nadbytok textilu a iných výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

 stredoškolské s maturitou
 vysokoškolské I. stupňa

 Vzdelanie v odbore

 obchod, marketing, technické zameranie

 Jazykové znalosti
 Anglický jazyk - C1

 Ostatné znalosti

 Microsoft Word - Pokročilý

 Vodičský preukaz

 B

 Prax na pozícii v oblasti

 obchod, marketing, technické vzdelanie

 Počet rokov praxe

 2 - 3

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Ak Ťa táto pracovná ponuka oslovila, budeme radi ak nám pošleš svoj životopis a bližšie Ťa spoznáme. Starostlivo zvážime Tvoje znalosti a schopnosti a ak budeš vhodný kandidát, tak sa Ti ozveme. Vopred všetkým ďakujeme za záujem pracovať v našej firme.

Súhrn

Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer / živnosť
Minimálne dosiahnuté vzdelanie: stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa
Požadovaná prax [počet rokov]: 2
Prax v odbore: obchod, technické, marketing,
Ponúkaný plat: 1000 - 1400 eur/mesiac btt
Finálna suma závisí od dohodnutej formy spolupráce a môže sa vyšplhať vyššie v závislosti od predchádzajúcich skúseností.

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GoMerch, s.r.o.

Popis spoločnosti: GoMerch je moderná platforma, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti tvorby oblečenia na mieru tzv. „merchu“. Má bohaté skúsenosti v oblasti spracovania textilu, dizajnu a marketingu.